הסכם גירושין

הסכם גירושין - הסכם הדדי בין בני הזוג

 

הסכם גירושין הוא הסכם אשר נערך בין בני הזוג ושמטרתו המרכזית הינה לסייע לצדדים להגיע לפשרות והסכמות בנוגע לסוגיות השונות הכרוכות בפירוק נישואיהם. זהו הסכם אשר ניתן להכליל בו את כל העניינים הקשורים להליך גירושין לרבות מתן גט, מזונות ילדים, משמורת ילדים, הסדרי ראיה, חלוקת רכוש, מזונות אישה, פירוק שיתוף בנכסים, הבטחת מדור לקטינים ולאישה ועוד.

הסכם גירושין הוגן ובר ביצוע

על פי חוק יחסי ממון בין בני זוג, הסכם גירושין חייב להיות מובא לאישורו של בית המשפט. הערכאה השיפוטית בוחנת את סעיפי ההסכם השונים, ובפרט מתחקה אחר הבנת ההסכם על ידי בני הזוג על שלל השלכותיו. מרגע שאושר הסכם גירושין על ידי בית המשפט, הוא מקבל תוקף של פסק דין.

עריכת הסכם גירושין היא ללא ספק מהדרכים המומלצות והאפקטיביות ביותר להסדרת גירושין. מכיוון שאין משפחה הדומה לרעותה, הסכם גירושין תמיד נעשה בתפירה אישית תוך התייחסות ספציפית וממוקדת לסוגיות המשמעותיות עבור בני הזוג. זהו הסכם אשר מעניק מרחב אמיתי לפשרה כנה ולגמישות בהווה ובעתיד.

הסכם גירושין – מלווים אתכם לאורך כל הדרך

משרד עורכי דין רונן דליהו הוא מהמשרדים המובילים והבולטים בישראל בתחום דיני המשפחה. משרדנו מסייע לבני זוג לגבש ביחד הסכם גירושין הוגן אשר יהיה רלבנטי ובר-ביצוע גם בטווח הקרוב וגם בטווח הרחוק. כל זאת תוך שאנו מקפידים על שמירה על זכויותיהם של הצדדים והילדים בהתאם לנדרש לפי החוק והפסיקה. משרדנו עומד גם לצד לקוחות במקרים של הפרת הסכם גירושין, גישור גירושין, מזנות ומדר וכדומה.

כמו כן, משרדנו מתעסק בשלל תחומים נוספים כמו עורך דין ירושה, התרת נישואין, גירושים עם ילדים ועוד.

 משרד עורכי דין דליהו 

לייעוץ משפטי ללא התחייבות

לקבלת פרטים נוספים אנא מלאו פרטיכם ונציג משרדינו יחזור אליכם בהקדם.

מעוניינים בייעוץ משפטי?
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
עקבו אחרינו בפייסבוק
תוכן עניינים
דילוג לתוכן