עורך דין גירושין

עורך דין גירושין | עורך דין גירושין בתל אביב
עורך דין גירושין

גירושין הם אירוע דרמטי שמפרק את התא המשפחתי וטומן בחובו השלכות הרות גורל על בני הזוג וילדיהם. זהו הליך שלא נולד בחלל הריק וכמעט תמיד גירושין נמצאים "באוויר" תקופה ממושכת.
במקרים מסוימים, הדרך לפרידה נסללה בעקביות לאורך שנים.
ייעוץ מקצועי של עורך דין גירושין הוא קריטי וחשוב כבר בשלבים המוקדמים ביותר.
התנהלות הצדדים בתקופה של טרום-הגירושין היא בעלת משקל רב לגבי דרכי הפעולה והתוצאות העתידיות.

תפקידו של עורך דין גירושין הוא להעניק ייעוץ משפטי וסיוע מקצועי במגוון הסוגיות שמרכיבות את המונח גירושין בישראל לרבות חלוקת רכוש, מזונות ילדים, משמורת ילדים, זמני שהות והסדרי ראיה, הסכמי ממון והסכמי גירושין, מתן גט (או סרבנות גט), מזונות אישה ועוד.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות מלאו את הטופס

עורך דין גירושין – בין פשרה לגישור לבין בית המשפט

היות שכל משפחה היא עולם ומלואו, אין תיק גירושין הדומה למשנהו. עורך דין גירושים חייב לפעול במקצועיות תוך שהוא מנתח לעומק את הנסיבות העומדות על הפרק, מנטרל את רעשי הרקע ומפריד בין עיקר לתפל. תיקי גירושין הם מטבע הדברים תיקים אמוציונאליים העוסקים בתפר שבין דיני משפחה, דיני נפשות וזכויות אדם. כאשר בני הזוג המתגרשים הם גם הורים לילדים, ובפרט כאשר הם הורים לילדים קטינים, הדברים נאמרים ביתר שאת. 

כל עורך דין העוסק בדיני משפחה יודע שגירושין אינם חייבים להיות מאבק משפטי מפרך ומתיש. נהפוך הוא. על פי רוב, הגישה המומלצת היא להגיע לכדי גירושין בהסכמה או פשרה. זאת למשל באמצעות כלים כמו גישור גירושין אפקטיבי, הסכם גירושין שנחתם מחוץ לכותלי בית המשפט ואפילו ניסיון אמיתי וכנה לשלום בית.

משרד עורכי דין רונן דליהו הוא מהמשרדים המובילים בישראל בדיני משפחה וגירושין. כמשרד המציע שירותי עורך דין לגירושין בתל אביב, אנו מלווים לקוחות רבים ברגישות ובמקצועיות. לצד שאיפה מתמדת לפתרון סכסוכים משפחתיים בהסכמה ובפשרה, משרדנו יודע לעמוד איתן לימין לקוחותינו בכל הערכאות והטריבונלים.

בנוסף, משרדנו מתמחה בהליך גירשון ברבנותהתרת נישואיןסכסוכים משפחתיים ועוד.