גישור גירושין

גישור גירושין – כלי אפקטיבי לסיום הקשר

גישור גירושין הוא כלי שהוכח זה מכבר כאחד האפקטיביים והנכונים ביותר לסיום הליכי גירושין בהסכמה ובפשרה. לאחרונה, הליכי גישור הוכרו גם על ידי המחוקק כאופציה מועדפת, ונקבע כי זוגות המנהלים סכסוך משפחתי מופנים בשלב ראשון למספר פגישות גישור. הסיבות לכך הן רבות ונובעות בעיקר מהאפשרות להגיע באמצעות הגישור להסכמות, החלטות משותפות ופשרות קונקרטיות.

 מתעסקים במכלול השלם

הליך גישור יכול וצריך לעסוק בכל מכלול ההיבטים הכרוכים בהליכי הגירושין. החל מסוגיות הנוגעות לבני הזוג וכלה בהחלטות הרות גורל לגבי ילדיהם. במסגרת הגישור מעלים על השולחן את הנושאים הרלבנטיים לגירושין לרבות חלוקת רכוש, פירוק שיתוף בדירת המגורים, מזונות ילדים, משמורת ילדים, הסדרי ראיה, מזונות אישה, הבטחת מדור לקטינים ולאישה ועוד.

גישור גירושין וחשיבות הפנייה לעורך דין

תהליך הגישור, ממש כמו תביעת גירושין המוגשת לבית הדין הדתי או לבית המשפט לענייני משפחה, מומלץ לנהל בצמוד לקבלת ייעוץ משפטי. זאת בכדי לעמוד על מלוא הנסיבות הספציפיות שמרכיבות את תיק הגירושין והקורלציה שביניהן לבין הזכויות והחובות של הצדדים (מכוח החוק והפסיקה). ייעוץ מקצועי של עורך דין גירושין המתמחה בתחום, ובפרט עורך הדין שהינו גם מגשר מוסמך, מגדילים באופן ניכר את הסיכוי של בני הזוג וילדיהם לעבור את טלטלת הגירושין בצורה הטובה ביותר.

משרד עורכי דין רונן דליהו הוא משרד מוביל בתחומו העוסק בדיני משפחה. כמשרד המלווה אין ספור זוגות בהליכי גירושין ברבנות, כולל תיקי גירושין מורכבים ומאתגרים, אנו מכירים היטב במכלול היתרונות המקופלים מאחורי גישור גירושים. כמו כן, לצד השירותים המשפטיים הניתנים ללקוח, משרד עורכי דין רונן דליהו מספק שירותי גישור משפחתי בנושא סכסוכים משפחתיים, בוררות וקידום הליכים של "גירושין בשיתוף פעולה", גירושין עם ילדים ועוד

 

לייעוץ משפטי ללא התחייבות