עורך דין צוואות

עורך דין צוואות | עו"ד צוואות
עורך דין צוואות

צוואה היא המסמך המשפטי האחרון שאדם עושה במהלך חייו, וזוהי הדרך המומלצת ביותר להבטיח את קיום רצונו של המצווה לאחר פטירתו. בהעדר צוואה תקפה, עזבונו של המנוח מחולק בהתאם להוראות חוק הירושה (מה שקרוי – ירושה על פי דין). מנגד, צוואה תקפה ושרירה גוברת כמעט על כל הוראה אחרת, גם כאשר המנוח מצווה להדיר קרובי משפחה מדרגה ראשונה. כל זאת מתוך מטרה להביא למילוי המצווה החשובה של "קיום רצון המת"

לייעוץ משפטי מלאו פרטים

עורך דין צוואות – שירותיו העיקריים

עורך דין צוואות מתמחה בראש ובראשונה בסיוע ללקוחותיו בעריכת צוואה תקפה.
דהיינו, עריכת צוואה העומדת בכל הוראותיו הדווקניות של חוק הירושה המכיר בארבעה סוגי צוואות בלבד – צוואה בכתב יד, צוואה בפני עדים, צוואה בפני רשות וצוואה בעל פה. לכל אחד מהסוגים הללו כללים ספציפיים, אשר חריגה מהם עלולה לגרום למצב שבו הצוואה לא תקוים. יתרה מזו, ישנם כללים נוספים החלים על הצוואה כמו למשל שהיא לא נערכה תחת השפעה בלתי הוגנת, שהמצווה ידע להבחין בטיבה, שהמצווה היה כשיר לצוות ועוד.

שירות נוסף ושכיח הניתן על ידי עורך דין צוואות הוא כאשר המנוח הולך לבית עולמו והיורשים מבקשים צו קיום צוואה (או צו ירושה בהעדר צוואה). כמו כן, עורך דין צוואות מייצג לקוחותיו בהליכים הנוגעים להתנגדויות לצוואה.

משרד עורכי דין רונן דליהו

משרד עורכי דין רונן דליהו הוא משרד מוביל המתמחה בדיני משפחה ובדיני צוואות וירושות.
אנו מעניקים ללקוחותינו שירותים איכותיים ומקצועיים של עורך דין צוואות לטובת עריכת צוואות, בקשה לצו קיום צוואה, התנגדות לצוואה ועוד.
כמשרד העוסק בתחום הנ"ל אנו משמשים לא אחת כמנהלי עיזבון.

מעוניינים בייעוץ משפטי?
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
עקבו אחרינו בפייסבוק
תוכן עניינים
דילוג לתוכן