עורך דין ירושה

פטירתו המצערת של אדם קרוב כרוכה בהיבטים משפטיים שונים בנושאי ירושה. בראש ובראשונה נשאלת השאלה האם המנוח הותיר אחריו צוואה אשר באמצעותה ביקש להורות על אופן חלוקת רכושו. בהעדר צוואה, היורשים מקבלים את חלקם בעיזבון בהתאם להוראות חוק הירושה (ירושה על פי דין).

תפקידיו של עורך דין ירושה

עורך דין ירושה | עורך דין לענייני ירושהעורך דין ירושה מעניק ללקוחותיו שירותים שונים. החל מסיוע בעריכת צוואה והקפדה על משקלה החוקי בבוא היום, וכלה בעמידתו לצדם של יורשים בהליכים להוצאת צו קיום צוואה או צו ירושה. לא אחת, עורך דין ירושה נדרש לשמש כנאמן או מנהל עיזבון.

סוגיות הנוגעות לירושה עלולות כמובן להביא לקונפליקטים בין היורשים. למשל, מצבים שבהם צפות ועולות מחלוקות לגבי תוקפה של צוואה, זהות יורשים, כשרותו של המצווה לנסח צוואה, השפעה בלתי הוגנת, זכאות למזונות מן העיזבון, היבטים הנוגעים להיקף העיזבון ועוד. עורך דין צוואה מעניק ללקוחותיו סיוע וייצוג משפטי בסיטואציות הללו, תוך שהוא מנתח את הנסיבות העומדות על הפרק ומתייחס לכל תיק באופן פרטני.

ייצוג משפטי בתיקי ירושה

משרד עורכי דין רונן דליהו הוא משרד בולט ומוביל בדיני משפחה ובדיני צוואות וירושות.
המשרד מלווה הן את המצווים והן את היורשים כאשר אנו מייצגים לקוחות במגוון רחב של תיקים, ולמשרדנו ניסיון רב בניהול תיקי ירושות וצוואות העוסקים בעיזבונות רחבי היקף. כל זאת תוך מתן מענה מקצועי מחד ואנושי מאידך. במידה ואתם מעוניינים בייעוץ של עורך דין ירושה מומחה פנו אלינו ותקבלו מענה מלא לבקשתכם.

 משרד עורכי דין דליהו  עומד גם לצד לקוחות במקרים של הפרת הסכם גירושין, גישור גירושין, מזנות ומדר וכדומה.

כמו כן, משרדנו מתעסק בשלל תחומים נוספים כמו עורך דין צוואה, התרת נישואין, גירושים עם ילדים ועוד.

לייעוץ משפטי של עורך דין ירושה ללא התחייבות