הליך גירושין

הליך גירושין | הליך גירושים בהסכמה | תהליך גירושים
הליך גירושין | הליך גירושים בהסכמה | תהליך גירושים

הליך גירושין הוא תמיד הליך מורכב, הן מבחינה משפטית והן מבחינה רגשית. מדובר בתיקים אשר שזורים בהם גם אלמנטים רגשיים עוצמתיים וגם סוגיות משפטיות הנוגעות ממש לדיני נפשות וזכויות אדם. ניהול הליך גירושין בחוכמה חייב להיות בצמוד ובכפוף לקבלת ייצוג משפטי. את הפניה לעורך הדין מומלץ לעשות בהקדם שכן מרגע שהדרך לגירושין נפתחה, כל צעד או התנהלות של הצדדים יכולים להשפיע על התיק במידה ניכרת.

לייעוץ משפטי מלאו את הטופס

הליך גירושין והסוגיות הכרוכות בו

הליך גירושין מביא לפירוק הנישואין של בני הזוג ומקפל בחובו התמודדות עם סוגיות רבות כגון חלוקת רכוש, קביעת משמורת ילדים, קביעת מזונות ילדים, החלטות לגבי הסדרי ראיה וזמני שהות, החלטות בדבר מזונות אישה, הבטחת מדור וקורת גג לקטינים ולאישה ועוד. בשנים האחרונות קיימת מגמה מבורכת של ניתוב הליכי גירושין לכדי הסכמה. בין אם במסגרת הסכם גירושין הנערך בין בני הזוג מחוץ לכותלי בית המשפט, בין אם על ידי גישור גירושין ובין אם בדרכים נוספות. מנגד, ברור כי ישנם מקרים בהם אין מנוס מפני ניהול הליך גירושין בפני הערכאות.

ייצוג משפטי בהליכי גירושין

משרד עורכי דין רונן דליהו הוא מהמשרדים המובילים והבולטים בישראל בנושאים של הליך גירושין ודיני משפחה. משרדנו מנתח היטב את התיק העומד לפתחו ובוחן ביחד עם הלקוח את שיטת הפעולה הנכונה והאפקטיבית ביותר. אנו מכירים בכך שבני הזוג ימשיכו במקרים רבים להיות בני משפחה גם לאחר הפרידה ומאמינים שככל שניתן לעשות זאת יש למצות את מלוא האפשרויות לסיים הליך גירושין בהסכמה ובפשרה. מנגד, אנו נכונים כמובן לייצג לקוחותינו בכל הטריבונלים והערכאות.

מעוניינים בייעוץ משפטי?
השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!
עקבו אחרינו בפייסבוק
תוכן עניינים
דילוג לתוכן